Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Důležité upozornění pro majitele kosmetických laserů

Společnost Medistellar GmbH Switzerland si je vědoma vysoké spolehlivosti svých produktů a původně stanovila interval pravidelných servisních prohlídek svých laserů na dva roky.
Pracovníci hygienické kontroly v kosmetických salonech v České Republice však vyžadují “předložení servisního certifikátu ne straršího jednoho roku”. Pozitivním prvkem tohoto nařízení je lepší kontrola stavu laserů nejrůznějších výrobců, používaných na území České republiky. Negativním prvkem je nutnost za tak častý servis platit.

Abychom vyšli našim zákazníkům vstříc, zahrnuli jsme do ceny servisní technické kontroly (1680 Kč) několik nadstandardních procedur. Kromě
-proměření bezpečnostních elektrických parametrů
-proměření bezpečnostních optických parametrů
provádíme i
– vyčištění optiky laserového přístroje
– seřízení optických a mechanických prvků
– ověření bezpečnostních funkcí
– nastavení maximálního proudu, protékajícího laserovou diodou
– drobné opravy udržovacího charakteru

Zejména optimální nastavení proudů a optického výkonu vede k podstatnému zvýšení životnosti laserového zdroje ve Vašem přístroji a umožňuje nám poskytovat záruku SWISS v trvání osmi let od data prodeje. Pravidelné dodržování výročních servisních technických kontrol je tak dobrou investicí do vybavení Vašeho salonu.

Kdy zasílat?
Rozšířili jsme naši zkušební laboratoř v Servisním středisku v Holešově abychom zkrátili trvání technické prohlídky na minimum. Proto Vás prosíme: zasílejte své přístroje ke kontrole v souladu s datem na kontrolní nálepce, kterou byl Váš přístroj opatřen při posledním servisu. Pokud nálepku dosud nemáte, zasílejte své přístroje raději v letních měsících.
Jak zasílat?
Většina z Vás zasílá své přístroje poštou. Dosavadní zkušenosti jsou dobré, zdá se, že pošta s balíky zachází šetrně. Přesto Vás prosíme, abyste přístroj dobře zabalili do krabice a obložili jej například koulemi pokrčeného papíru, polystyrenovými esíčky či podobným tlumicím  materiálem.  Posílejte systém kompletní, včetně síťového zdroje, bez stativu! Přibalte poznámku, co od nás chcete, stačí rukou psaná noticka, je-li přístroj funkčně v pořádku, nebo Vás trápí například chybějící výstražná nálepka.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.