Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Ztráta pevnosti a pružnosti kolagenních vláken se vždy projeví vznikem prolamovaných rýh, jejichž profil se otiskuje do stále hlubších vrstev pleti. Tak vznikají vrásky. Jedním z nejdůležitějších faktorů je degradace kyslíkových vazeb, tedy můstků, vykonávajích funkci zesíťovaných pružin. Metoda LASOCARE® odstraňuje tento nedostatek důmyslným a současně jednoduchým způsobem. Po vmasírování speciální gelové substance do hloubky pleti je možno její ingredience přivést cíleně k rozkladu a tím k uvolnění tolik potřebného kyslíku, oxidu uhličitého a vody přímo v hloubce pleti. Tím velmi účinně předcházíme tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti, zanášení pórů, trudovitosti a projevům tzv. nečisté pleti.
Metoda využívá přirozených vlastností vzácných mléčných enzymů a dobře se snáší se všemi běžnými kosmetickými přípravky a postupy.

Před a po ošetření. Vrásky napravo od očního koutku.

Co znamená BASIC?
Gel Lasocare Basic získal svůj přídomek BASIC proto, že podobně jako základní barva usnadňuje prostup následně naneseným výživných krémům a sérům. Čím kvalitnější přípravky, tím více oceníme podpůrnou funkci gelu Lasocare Basic.
Změní LASOCARE® obvyklý kosmetický postup?
Žádná změna dosavadních zvyklostí. LASOCARE® je doplnění pracovní metody kosmetičky. Aplikaci je možno vsunout do jakéhokoli pracovního postupu ošetření pleti. Vyžaduje něco přes 8-10 minut času.
Jak LASOCARE® aplikovat?
Nejprve očistíme povrch některou z běžných metod. Pak důkladně vmasírujeme malé množství gelu LASOCARE®.
Ihned osvítíme laserem LASOCARE® vlnové délky 645 nm (důležité!!). Doby osvitu laserem se pohybují okolo 6 až 10 minut (záleží na ploše a použité sondě). Aktivace předá fotocitlivému gelu dostatek počáteční energie. Pak pokračujeme v ošetření obvyklým způsobem, tedy například maskou, masáží, výživným či ochranným krémem a pod. Pak dodává Vaše klientka během každovečerní péče několik čerstvých kapek gelu. Proto si tubičku gelu s obsahem cca 12,8 ml odnese domů. Uvedené množství gelu postačí na přibližně 30 dalších aplikací. Poté následuje v kosmetickém salonu nové vyčištění a nová aktivace nového gelu. Cykly se opakují bez přestávek, kůže není nikterak zatížena a po dobu pravidelného přísunu gelu lépe plné své ochranné funkce.
Co pak?
Po vypotřebování gelu, tedy za jeden měsíc, je první regenerační a cyklus ukončen. Dosavadní zkušenosti ukazují, že klientky oceňují pocit svěžesti, prokysličení a zejména jemnou tonizaci pleti, která se zřetelně projevuje na vyhlazení jemných vrásek a nerovností. Pro udržení tak dobrých výsledků tyto cykly opakujeme pravidelně každý měsíc. Není nutno zařazovat žádné přestávky v péči, protože metoda Lasocare pleť nenamáhá a nezatěžuje. Pouze usnadní její dokonalou přirozenou funkci
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.